OFERTY PRACY

Aplikacje – CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać klikając tutaj: formularz.

Prowadzimy także rekrutację na najbardziej znanych polskich portalach pracy, gdzie na stałe figurujemy w katalogu pracodawców. Aktualne oferty pracy zamieszczamy na: www.pracuj.pl, www.linkedin.com, www.robotaautomatyka.pl

HANDLOWIEC

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ukraińskiego, rosyjskiego
  • zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Zadania:

  • bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych
  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów firmy
  • sporządzenie specyfikacji ofertowych
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami
  • raportowanie wyników

KONTROLER JAKOŚCI

Wymagania:

  • wykształcenia techniczne
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • znajomość norm związanych z jakością
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość ISO mile widziana
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Zadania:

  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji i wyrobu gotowego, kontrola wejściowa wyrobu od dostawcy
  • wykonywanie testów laboratoryjnych
  • kontrola wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją
  • nadzór nad sprzętem pomiarowym i dokumentacja systemową
  • kontrola jakości wyrobów, wykonanych przez pracowników
  • wykonanie audytu stanowisk i procesów