OFERTY PRACY

Aplikacje – CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać klikając tutaj: formularz.

Prowadzimy także rekrutację na najbardziej znanych polskich portalach pracy, gdzie na stałe figurujemy w katalogu pracodawców. Aktualne oferty pracy zamieszczamy na: www.pracuj.pl, www.linkedin.com, www.robotaautomatyka.pl

OPERATOR MASZYN CNC

Wymagania:

  • warunek konieczny – doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne – preferowane z zakresu obróbki skrawaniem
  • znajomość oprogramowania Hass, Fanuc
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Zadania:

  • obsługa tokarek CNC
  • uruchamianie maszyn
  • przezbrajanie narzędzi i przyrządów obróbczych uruchamianie
  • kontrola produkcji
  • korekty programów na centrach obróbczych CNC

NASTAWIACZ ZROBOTYZOWANEJ LINII DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ

Wymagania:

  • wykształcenia techniczne
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • doświadczenie zawodowe
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Zadania:

  • realizowanie planu produkcji
  • nastawianie i programowanie
  • kontrola wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją
  • przezbrajanie pras