Zapoczątkowana w 1967

Firma Steelpress powstała w 1967 roku. Początkowo funkcjonowała jako niewielki, rodzinny zakład zajmujący się obróbką metali. Solidne doświadczenie rzemieślnicze, precyzja wykonania i podążanie za potrzebami rynku sprawiły, że firma szybko stała się znanym w branży producentem części do wyposażenia przyczep o ogólnopolskim zasięgu działania.

Od połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy nastąpiło otwarcie Polski na rynki zachodnie, Steelpress rozpoczęła współpracę z zagranicznymi kontrahentami, zdobywając bogate doświadczenie w biznesowych relacjach międzynarodowych. Jednocześnie wzrosła potrzeba większej wydajności produkcyjnej przedsiębiorstwa, dlatego firma przeniosła się do Lubonia, gdzie zakład produkcyjny mógł zająć znacznie większy teren. W 1998 roku Steelpress przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Stały, dynamiczny rozwój naszej firmy, zapoczątkowany po zmianie ustrojowej w Polsce, kontynuowany jest do dnia dzisiejszego. Dzięki długofalowej strategii ciągłego rozwoju od tamtej pory trwa też proces systematycznej rozbudowy i unowocześniania pomieszczeń administracyjno-biurowych oraz produkcyjnego Steelpress. Tak, w 2015 roku została oddana nowa dwupoziomowa hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 2500 m² i wysokości 11 m².

STEELPRESS w liczbach dzisiaj

STRUKTURA FIRMY

ZARZĄD

Czuwający nad całokształtem funkcjonowania firmy

DZIAŁ KADR I PŁAC

Nadzór nad sprawami pracowniczymi oraz rekrutacja

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Dba o kontakty z dostawcami najwyższej jakości

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Opieka obecnych klientów, poszukiwanie nowych nabywców

PRESTIŻOWE PARTNERSTWA

SPONSORING

W ramach polityki odpowiedzialności społecznej Steelpress promuje kulturę i sztukę oraz działania prozdrowotne.