Witamy w Steelpress

Historia powstania naszej firmy sięga roku 1967. Przez ostatnie czterdzieści pięć lat, dzięki ciężkiej pracy staliśmy się jedną z czołowych polskich firm produkujących części i akcesoria do przyczep samochodowych. Produkty sygnowane logo SPP można spotkać w wielu krajach Unii Europejskiej oraz między innymi w Rosji, Serbii, Macedonii, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Ukrainie.

więcej...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

stellpress

 

fundusze unijne spp

Newsletter

W celu zapisania się do biuletynu informacyjnego, prosimy podać swój adres e-mail

 

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

 

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

Powrót

 

 

Inteligentny Rozwój (PO IR) to Program Operacyjny w ramach perspektywy finansowej – Fundusze Europejskie 2014-2020, będący następcą Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG), realizowanego w latach 2007-2013.

Program koncentruje się na przedsięwzięciach powiązanych z budową gospodarki opartej na wiedzy, konkurencyjnego sektora nauki oraz efektywnych instytucji otoczenia biznesu umożliwiających inteligentny rozwój gospodarczy kraju. Jego cele to:
-wsparcie podmiotów gospodarczych w sektorze innowacji i działań badawczych,
-podniesienie jakości badań naukowych i prac rozwojowych,
-zwiększenie stopnia przystosowania jednostek do warunków gospodarki rynkowej,
-zwiększenie umiędzynarodowienia badań naukowych i prac rozwojowych.

Bardzo miło nam poinformowac, że przedsiębiorstwo Steelpress Sp. z o.o. przystapiło do Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.poir.gov.pl, aby dowiedzieć się więcej na temat Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Zapytanie ofertowe nr ZO-01/BGK/2017,
dotyczące wyłonienia dostawcy i zakupu urządzenia: linia do mycia elementów (korpusów głowic zaczepowych)przed obróbką elektrochemiczną  jako jedno z zadań w projekcie pt. "Wdrożenie w firmie STEELPRESS Sp. z o.o. nowej technologii wytwarzania bezpiecznych głowic zaczepowych, czyli urządzeń sprzęgających przyczepę z pojazdem, na rynki Europy i USA"

  

 Modyfikacja nr M1-ZO-01/BGK/2017 do zapytania ofertowego ZO-01/BGK/2017:

 

 

 

Zapytanie ofertowe nr ZO-02/BGK/2017,
dotyczące wyłonienia dostawcy i zakupu urządzenia: stanowisko automatycznego nitowania
elementów głowicy jako jedno z zadań w projekcie pt. "Wdrożenie w firmie STEELPRESS Sp. z o.o. nowej technologii wytwarzania bezpiecznych głowic zaczepowych, czyli urządzeń sprzęgających przyczepę z pojazdem, na rynki Europy i USA"

Informacja o wyborze oferty:

 

Zapytanie ofertowe nr ZO-03/BGK/2017,
dotyczące wyłonienia dostawcy i zakupu maszyn: pras mimośrodowych jako jedno z zadań w projekcie pt. "Wdrożenie w firmie STEELPRESS Sp. z o.o. nowej technologii wytwarzania bezpiecznych głowic zaczepowych, czyli urządzeń sprzęgających przyczepę z pojazdem, na rynki Europy i USA" (w języku polskim oraz angielskim)
     

 Modyfikacja nr M1-ZO-03/BGK/2017 do zapytania ofertowego ZO-03/BGK/2017:

 Modyfikacja nr M2-ZO-03/BGK/2017 do zapytania ofertowego ZO-03/BGK/2017:

 

 The Request for Quotation No. ZO-03/BGK/2017
concerning the selection of the supplier and the purchase of the machines: eccentric presses as one of the tasks in the project “Implementation at company STEELPRESS Ltd. a new manufacturing technology in production of safe coupling heads, a mechanism that connects a trailer to a vehicle, on the markets of Europe and the USA”

 Change no. M1-ZO-03/BGK/2017 to the Request for Quotation No.:

Change no. M2-ZO-03/BGK/2017 to the Request for Quotation No.:

 

Zapytanie ofertowe nr ZO-04/BGK/2017,
dotyczące wyłonienia dostawcy i zakupu urządzenia: robota przemysłowego – manipulatora z chwytakiem jako jedno z zadań w projekcie pt. "Wdrożenie w firmie STEELPRESS Sp. z o.o. nowej technologii wytwarzania bezpiecznych głowic zaczepowych, czyli urządzeń sprzęgających przyczepę z pojazdem, na rynki Europy i USA"

Informacja o wyborze oferty:

 

Zapytanie ofertowe nr ZO-05/BGK/2017,
dotyczące wyłonienia dostawcy i zakupu urządzenia: Tamponiarka (urządzenie do nanoszenia nadruku identyfikacyjnego na wyroby gotowe) jako jedno z zadań w projekcie pt. "Wdrożenie w firmie STEELPRESS Sp. z o.o. nowej technologii wytwarzania bezpiecznych głowic zaczepowych, czyli urządzeń sprzęgających przyczepę z pojazdem, na rynki Europy i USA"