Witamy w Steelpress

Historia powstania naszej firmy sięga roku 1967. Przez ostatnie czterdzieści pięć lat, dzięki ciężkiej pracy staliśmy się jedną z czołowych polskich firm produkujących części i akcesoria do przyczep samochodowych. Produkty sygnowane logo SPP można spotkać w wielu krajach Unii Europejskiej oraz między innymi w Rosji, Serbii, Macedonii, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Ukrainie.

więcej...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

stellpress

 

fundusze unijne spp

Newsletter

W celu zapisania się do biuletynu informacyjnego, prosimy podać swój adres e-mail

 

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

 

 

Nasza firma

Historia powstania naszej firmy sięga roku 1967, kiedy to rozpoczął swoją działalność mały, rodzinny zakład rzemieślniczy. Przez ostatnie czterdzieści siedem lat, dzięki ciężkiej pracy, silnej motywacji oraz doświadczeniu założyciela, zdobytemu u boku cenionych specjalistów w branży obróbki metali i budowy maszyn sukcesywnie rozwijaliśmy się, by dziś być jedną z czołowych polskich firm produkujących części i akcesoria do przyczep samochodowych. Wysoka jakość produktów i solidne wykonanie w krótkim czasie zdobyły zaufanie nabywców, a marka STEELPRESS zaczęła być rozpoznawana nie tylko na rodzimym rynku wielkopolskim, ale także krajowym, europejskim oraz ogólnoświatowym. Produkty sygnowane logo SPP można spotkać w wielu krajach Unii Europejskiej oraz między innymi w Rosji, Serbii, Macedonii, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Ukrainie. 

 

Dzięki przyszłościowej strategii ciągłego rozwoju, w roku 1998 nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W międzyczasie firma przeniosła się do Lubonia - podpoznańskiej miejscowości, gdzie zajmuje dużo większy teren. Wielkość zatrudnienia przekracza 120 osób. Każdy nowy projekt powstaje od podstaw, dlatego dbamy nawet o najmniejszy szczegół. Nasi konstruktorzy opierając się na profesjonalizmie oraz wieloletnim doświadczeniu wsparci najnowocześniejszymi technologiami począwszy od programów komputerowych, poprzez wydajny sprzęt, a kończąc na nowoczesnym parku maszynowym, tworzą akcesoria i części zgodne z Państwa wysokimi oczekiwaniami. Prace te trwają przez cały rok.  

Naszym flagowym produktem są głowice zaczepowe (zaczepy kulowe), spełniające wymagane normy bezpieczeństwa. Wysokiej jakości głowice marki STEELPRESS współpracują z hakami holowniczymi klasy A (średnica kuli 50mm). Ponadto, w ofercie posiadamy pozostałe wyposażenie przyczep, jak i samochodów dostawczych, a wśród nich: zaczepy i zawiasy do burt, uchwyty do mocowania ładunków, podnośniki samochodowe, koła manewrowe wraz z obejmami, osie niehamowane oraz inny asortyment. Aby kompleksowo sprostać zapotrzebowaniu licznych klientów w ofercie posiadamy dodatkowo obręcze do kół, hamulce najazdowe, wyciągarki do przyczep, a także błotniki.

 

Głowice zaczepowe produkowane przez Steelpress posiadają Certyfikaty na zgodność z Dyrektywą Europejską 94/20/EC oraz homologacje na zgodność z Regulacją Komisji Europejskiej R-55. Nasze produkty otrzymały także akredytację międzynarodowej organizacji certyfikacyjnej DEKRA.

 

Misją naszej firmy jest zapewnienie zadowolenia klienta poprzez produkty wysokiej jakości oferowane w rozsądnych cenach. Zależy nam na długoterminowej współpracy, która pozwala zapewnić kontrahentom dogodne warunki handlowe, w tym atrakcyjne promocje i stałe rabaty. Nasi klienci, do których należą producenci przyczep, stacje serwisowe oraz firmy handlowe mogą liczyć na pełną dostępność towarów, szybką obsługę zamówień oraz terminowe dostawy. Nigdy nie zapominamy o kliencie, a polityka posprzedażowa zapewnia wsparcie techniczne każdemu kupującemu, bez względu na jego rangę.

 

Nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego wyposażenia przyczepy, a także wyjaśnią nurtujące pytania natury technicznej.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Zarząd i pracownicy firmy Steelpress